Heiro drugie w Budapeszcie !


druzyna medale
Drugie miejsce zajęła młodzieżowa drużyna Heiro w turnieju Colorspectrum Futsal Cup U-19, jaki rozegrano 18 i 19 sierpnia w Budaors (Węgry) k/Budapesztu. Nasz zespół uległ w finale gospodarzom imprezy Aramis Futsal 2-7 (1-3).

 

 

 

Nasz zespół w rozgrywkach grupowych pokonał CFC Koszyce 3-1 (0-1) oraz przegrał z Aramisem 3-6 (1-3).

W półfinale po dramatycznym meczu po serii rzutach karnych nasza drużyna pokonała ÜLLŐ FC CSŐ-MONTAGE 4-2. Po 40 minutach wynik brzmiał 3-3 (0-3).

W finale po raz kolejny nasza drużyna uległa Aramisowi, który także po karnych wygrał półfinał. Jak się okazało styl gry gospodarzy turnieju był dla Heiro na tyle niewygodny, że nie udało się osiągnąć lepszych wyników.

Heiro zagrało w składzie: Kowalski, Szczęch – Depta (k), Szpar, Hady, Wdowik, Basamon, Kłos, Gudz, Miazga, Wątróbski.

druzyna mecz


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *