W niedzielę mecz w BuskuW niedzielę Heiro czeka wyjazd na bardzo cięzkie spotkanie z Jedynką Busko Zdrój. Zespół Lecha Malczewskiego w dwóch poprzednich meczach nie miał problemów w ogrywaniem rywali.

 

W pierwszej kolejce w Wieliczce Jedynka pokonała miejscowy MKF Grajów 8-1 (3-1), a w drugiej serii spokojnie ograła Akademią Futsal Tarnów 7-2 (4-0).

Wiodącą postacią w Jedynce jest były Reprezentant Polski Robert Dąbrowski. Zawodnik ten grał m.in. w lidze włoskiej. W ostatnim spotkaniu przeciwko zespołowi z Tarnowa strzelił dla swojego zespołu, aż 5 bramek.

 

W poprzednim sezonie zespół Jedynki dwukrotnie lepszy był od Heiro. W Rzeszowie „dziki” przegrały 4-8 tracąc dwie bramki przy grze z wycofanym bramkarzem. W rewanżu zespół Jedynki wygrał wysoko bo 8-1 na co wpływ miało wiele czynników. Warto jednak zauważyć, że drużyna gra podobnym składem jak w poprzednim sezonie co tylko mogło poprawić zgranie.

 

Heiro faworytem spotkania z pewnością nie będzie i każdy punkt mozna będzie rozpatrywać w kategoriach sensacji. Miejmy nadzieję, że podobnie jak w Nowinach rola drużyny skazanej na pożarcie wpłynie pozytywnie na zespół, a taktyka obrana na przeciwnika będzie równie skuteczna co w pierwszym spotkaniu, a szczęścia w tym spotkaniutakże nie zabraknie.

 

Skład zespołu Heiro będzie znany po czwartkowym treningu. Być może w kadrze będzie już miejsce dla Siergieja Shaovary na którego certyfikat czeka rzeszowski klub.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *