2 liga: AF Hesed Tarnow – Heiro Rzeszów 8-4

Heiro Rzeszów przegrało w meczu 2 Polskiej Ligi Futsalu z Akademią Futsal Tarnów 4-8 (0-4).

Akademia Futsal Hesed Tarnów – Heiro Rzeszów 8-4 (4-0)
bramki dla Heiro: Kaszowski 2 , Konopka, Trawka

Heiro: Zawora – Krawczyk, Pietrucha, Przybyło, Trawka, Konopka, Dejniak, Sharovara, Herdyna, Kaszowski.

Wszystkie bramki nasz zespół zdobył w drugiej połowie grając od 30 minuty z lotnym bramkarzem. Niestety katastrofalne błędy jakie się przydarzyły w tym spotkaniu spowodowały, że po stronie straconych goli było ich aż 8. Gospodarze 6 z 8 bramek zdobyli po ewidentnych błędach indywidualnych naszych graczy. Gra w defensywie w dalszym ciągu jest bolączką Heiro. W meczu w Tarnowie nasz zespoł stworzył sobie sporo sytuacji, jednak znakomicie bronił Marcin Cecot w bramce gospodarzy lub brakowało precyzji.

Kolejne trzy spotkania nasz zespół rozegra w Rzeszowie:
3 luty 2013 , g. 17:15 (niedziela) – Heiro Rzeszów – Jedynka Busko Zdrój
16 luty 2013 r., g. 19:00 (sobota) – Heiro Rzeszów – Ekom Futsal Nowiny
23 luty 2013 r., g. 17:30 (sobota) – Heiro Rzeszów – MKF 99 Grajów
wstęp na mecze jest bezpłatny. Hala przy ul. Miłocińskiej 42 w Rzeszowie – Zapraszamy !

10 lutego br. (niedziela) nasz zespół wybiera się na turniej Futsalima do Limanowej (160 km od Rzeszowa).