Słabo w Limanowej


Heiro ostatecznie w Limanowej na turnieju Futsalima  znalazło się na miejscach 9-18 wśród 32 zespołów. Zwyciężyła drużyna Limanovii na codzień grająca w 3 lidze na trawie.

 

Nasz zespół stac był na lepszy wynik, jednak specyficzna hala i ambicja rywali ostatecznie nie pozwoliła naszej drużynie awansować choćby do ćwierćfinałów. W decydujących meczach najpierw porażka z zespołem Tischnera 3-4 (przebieg meczu: 1-0,1-3,3-3,3-4). Rywale oddali bodaj cztery strzały, zdobywając cztery bramki. W meczu z Bankiem Heiro zagrało cały mecz z lotnym bramkarzem, co nie wychodziło naszej drużynie za dobrze. Niemiłym akcentem było ustawianie wyników przez późniejszych finalistów… dwie drużyny Limanovii (żegnane po meczu gwizdami). Ogólnie zwycięzca rozgrywek faktycznie tego dnia prezentował się najlepiej co pokazał pokonując w finale Limanovię 2 – 4-0.

Heiro zagrał w Limanowej w składzie: Szczęch, Depta, Krawczyk, Sharovara, Dejniak, Herdyna, Kaszowski, Trawka, Pietrucha.

Wyniki Heiro:
Antrans Wolbrom 1-0
Jackówka 2 2-1
Financity Kraków 1-3
Tischner 3-4
Bank Spółdzielczy 3-6

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *