2 liga: Przedłużyć szansę na 3 miejsce


heiro nowiny
W sobotę o godz. 19 na hali sportowej przy ul. Miłocińskiej rozegrany zostanie mecz 2 Polskiej Ligi Futsalu pomiędzy Heiro, a Ekomem Futsal Nowiny. Oba zespoły walczą o trzecie miejsce w tabeli, które notabene może okazac się bardzo cenne w końcowym rozrachunku.

 

 

 trawka akcja
Radosław Trawka w Nowinach zdobył bramkę i zaliczył cztery asysty.
Liczymy na podobny występ w Rzeszowie.

Rzeszowska drużyna ostatnio prezentuje się słabo przede wszystkim w defensywie na co takze spory wpływ ma obsada pozycji bramkarza. W sobotni wieczór między słupkami od pierwszej minuty zobaczymy zawodnika druzyny juniorskiej Arkadiusza Szczęcha (rocznik 1995). miał on okazje zagrac w niedawno rozgrywanym turnieju Futsalima.

 

W poprzedniej rundzie w Nowinach Heiro zwyciężyło 7-4 po ciekawym, zaciętym i emocjonującym meczu. Zreszta historia spotkań z zespołem Ekomu pokazuje, że warto wybrac się w sobotni wieczór na halę przy ul. Miłocińskiej. Bramek zazwyczaj w meczach Heiro – Ekom pada mnóstwo. Oby więcej okazji do radości miała ekipa „dzików”.

 

Ekom po przeprowadzonych wzmocnieniach prezentuje się bardzo dobrze i potrafił pokonac MKF Grajów oraz zremisować z liderem – Jedynką Busko Zdrój. Aktualnie zespół z województwa świętokrzyskiego wyprzedza Heiro o jeden punkt.

 

Powołania na mecz z Ekomem:
Szczęch – Konopka, Kaszowski, Herdyna, Depta, Krawczyk, Przybyło, Sharovara, Trawka, Dejniak, Pietrucha.

Zbiórka na hali powołanych zawodników o godz. 18
Początek spotkania o godz. 19. Hala ZS Agroprzedsięboiorczości przy ul. Miłocińskiej 42. Wstęp bezpłatny.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *