2 liga: Heiro – Ekom Nowiny 3-1 (1-1)


Heiro Rzeszów pokonało w meczu 9 kolejki 2 Polskiej Ligi Futsalu, Ekom Futsal Nowiny 3-1 (1-1).

 

 

 

Heiro – Ekom Futsal Nowiny 3-1 (1-1)
1-0 Depta
1-1 Ekom
2-1 Konopka
3-1 Trawka

 

Heiro: Szczęch – Trawka, Przybyło, Depta, Krawczyk, Sharovara, Konopka, Herdyna, Kaszowski, Dejniak, Pietrucha.

Bramki w tym meczu padały w ciekawych okolicznościach. Najpierw goście zbyt długo wykonywali rzut wolny co skrzetnie wykorzystało Heiro. Kontra Krawczyk – Depta zakończyła się wykończeniem akcji przez tego drugiego. Goście wyrównali po niezdecydowaniu w szeregach obronych i sprytnym strzale z 7 metra. Szczęch w tej sytuacji nie zdążył zareagować. Po przerwie Krawczyk marnuje sytuację sam na sam, ale piłka trafi do Konopki, który umieszcza ją w bramce. Na 3-1 w koncówce meczu podwyższa Trawka, który wykorzystuje złą grę z lotnym bramkarzem i trafia do pustej bramki Ekomu.

 

Podsumowując, Heiro zagrało dobre zawody w szczególności w obronie, która ostatnio szwankowała. Dwukrotnie bliski strzelenia bramki był Sharovara, którego strzały z rzutów wolnych lądowały na słupku bramki rywali. Dwie sytuacje sam na sam zmarnował Krawczyk, a jedną Depta. Goście raz strzelili w poprzeczkę i to … głową.
Zwycięstwo pozwolilo przeskoczyć Ekom w tabeli. Przed ostatnią kolejką Heiro ma na koncie 9 punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

Kolejny mecz:
Heiro – MKF 99 Grajów, sobota 23 lutego br. g. 17:30, hala przy ul. Miłocinskiej. Wstep wolny.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *