2 liga: Heiro – MKF Grajów 2-5 (0-3)

plakat heiro grajow
Heiro przegrało swój ostatni mecz w sezonie 2012/13 z MKF 99 Grajów 2-5, ale spotkanie trzymało w napięciu do ostatnich sekund.

Rzeszowianie do meczu przystąpili bez zawodników, którzy jeszcze tydzień wcześniej znajdowali się w podstawowym zestawieniu Sharovary, Pietruchy, Kaszowskiego i Herdyny. W miejsce tych graczy do kadry powołano zawodników z druzyny juniorskiej, którzy zaprezentowali sie bardzo dobrze.

W pierwszej połowie spotkania wyszedł brak doświadczenia i ogrania młodych graczy. Dwóch z trzech bramek zespół Heiro mogł uniknać. Najpierw pechowo do własnej bramki piłkę kieruje Bartłomiej Przybyło, próbując ratować blędy w ustawieniu w defensywie. Goście podwyższają po kontrze na 0-2. Trzeci gol pada w dość kuriozalnych okolicznościach. Długo rozgrywana piłka trafia do Kozdrasia jak się okazało… po raz drugi. Zespół z Grajowa blisko podyktowany rzut wolny zamienia na bramkę i do przerwy Heiro przegrywa 0-3. Po antrakcie „dziki” grają odważniej dzięki czemu udaje się po ładnej kombinacji zdobyc gola na 1-3 autorstwa Łukasza Krawczyka. Nadzieję na korzystny wynik daje bramka Jakuba Wdowika na 2-3, który wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem rywali. Na 23 sekundy przed końcem spotkania Heiro korzysta z czasu na żądanie i decyduje się na grę z lotnym bramkarzem co niestety skutkuje stratą dwóch kolejnych goli.

Heiro Rzeszów – MKF 99 Grajów 2-5 (0-3)
0-1 Przybyło (sam.) '8
0-2 Podgórski ’10
0-3 Szymanowski ’13
1-3 Krawczyk ’32
2-3 Wdowik ’34
2-4 Podgórski ’40
2-5 Szymanowski ’40

RAF Heiro Rzeszów: Beniamin Kozdraś, Arkadiusz Szczęch – Bartłomiej Przybyło, Łukasz Krawczyk, Ireneusz Depta, Radosław Trawka, Mariano Konopka, Wojciech Dejniak, Paweł Hady, Jakub Wdowik

MKF 99 Grajów: Grzegorz Jakubiszyn – Marcin Kwater, Jakub Podgórski, Tomasz Grzesiak, Dariusz Kuźma, Łukasz Szymanowski, Marcin Kossak, Dariusz Mielec, Marcin Gruszka, Daniel Klim, Mariusz Badoń

Wkrótce fotogaleria i relacja video ze spotkania !