8 kwietnia spotkanie klubów w Warszawie


logo koszulka 3
W dn. 8 kwietnia br. w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej (ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.) odbędzie się spotkanie z przedstawicielami klubów Polskiej Ligi Futsalu. W zebraniu wezmą udział członkowie drużyn Ekstraklasy, 1 i 2 ligi.

Nasz klub najbardziej interesuje sprawa rozgrywek 1 ligi, które być może w sezonie 2013/14 przyjęłyby inny kształt i nasz klub mogłby w nich zagrać. Ta jednak kwestia rozstrzygnie się w najbliższy poniedziałek. Przypomnijmy, że Heiro w sezonie 2009/10 zrezygnowało (po wygraniu 2 ligi) z gry w 1 lidze. Jest, więc okazja by tym razem znaleźć się na zapleczu Ekstraklasy.

Sponsorem strategicznym klubu w sezonie 2013/14 będzie nadal firma Heiro. W dalszym ciągu trwają poszukiwania firm, które w choć niewielkim stopniu wesprą nasz klub.

 

Być może pojawi się nowy szkoleniowiec, którego zadaniem byłoby osiągnąć jak najlepszy wynik w rozgrywkach. Najważniejsza kwestia, czyli kadra zespołu też jest w tym momencie jeszcze zagadką.

– 8 kwietnia wszystko mam nadzieję się wyjaśni – informuje prezes Heiro Łukasz Krawczyk. Jeżeli będziemy grać w 1 lidze to już 9 kwietnia zostaną podjęte pierwsze kroki, by godnie reprezentować Podkarpacie na tak wysokim szczeblu rozgrywkowym.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *