U-18: Nasi w kadrze województwa


druzyna medale
Czterech zawodników Heiro Rzeszów zostało powołanych do kadry województwa Podkarpackiego na towarzyskie spotkanie w Tarnowie.

 

 

 

Naszą drużynę w barwach Podkarpacia w Tarnowie będą reprezentowali: Ireneusz Depta, Paweł Hady, Arkadiusz Szczęch oraz Jakub Wdowik. Wszyscy z powołanych zawodników mają za sobą epizody w seniorskiej drużynie „dzików”, a Depta sięgnął z zespołem seniorów w tym roku po tytuł najelpszej drużyny w Futsalowej Podkarpackiej Lidze Mistrzów.

 

W dniu 10 maja w Tarnowie kadra Podkarpacia do lat 18 zagra z Reprezentacją Tarnowa. W kadrze naszego województwa znalazło się miejsce dla 4 graczy Heiro: Ireneusz Depta, Paweł Hady, Arkadiusz Szczęch i Jakub Wdowik.

 

Do kadry powołano następujących graczy: Mazur Dominik, Kuba Słysz, Bartłomiej Poprawa, Dawid Pigan (wszyscy Góral Tryńcza Futsal-Team), Irek Depta, Paweł Hady, Arek Szczęch, Jakub Wdowik (wszyscy Heiro Rzeszów), Wojciech Białek, Patryk Tetlak, Marek Skrzypek, Filip Maciałek (wszyscy KF Stal Mielec).

 

Zbiórka zawodników o godz. 14:45 na hali przy ul. Miłocińskiej w Rzeszowie.

O godz. 15 zostanie przeprowadzony trening kadry a na godz. 16:30 zaplanowano wyjazd do Tarnowa. Mecz w Tarnowie o godz. 18:15.

 

Kadra Tarnowa mocno przygotowuje się do tego spotkania o czym można poczytać tutaj:
http://www.futsal.tarnow.pl/wiadomosc.html?id=3262


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *