Przed sezonem 2013/14 – wieści z klubu (1)


hala 04
Zarząd RAF Heiro Rzeszów pracuje pełną parą by drużyna bez problemow mogła wystapić w sezonie 2013/14 na pierwszoligowych parkietach.

Kwestie kadrowe w tej chwili nie są jeszcze piorytetem. Trzon zespołu zostanie oparty na graczach, którzy od dawna są motorami napędowymi „rzeszowskich dzików”. Kilka sezonów gry w II lidze na pewno pozytywnie wpłynęło na ogranie i doświadczenie zawodników. Nie ilość, a jakość ma być kluczem przy budowaniu zespołu.

Chcemy grać widowiskowo, ale i bardzo dobrze taktycznie, bo to będzie niezwykle istotne w rywalizacji z mocniejszymi zespołami – mówi Łukasz Krawczyk prezes i szkoleniowiec Heiro. Kadra zespołu będzie cały czas otwarta i liczymy, że wyszukamy m.in. na otwartych treningach kogoś kto wzmocni nas w 1 lidze. Cel jest prosty. Grać tak, by ludzie chcieli przychodzić oglądać nasze mecze.

Faktycznie na tą chwilę Heiro spokojnie rozgląda się za wzmocnieniami. Nowym zawodnikiem, który potwierdził chęć gry w zespole jest na tą chwilę jedynie Przemysław Nycz. Zawodnik ten już w przeszłości reprezentował barwy zespołu m.in. w Halowym Pucharze Polski i rozgrywkach środowiskowych.

Sporo atrakcji działacze szykują dla kibiców, bowiem na meczach Heiro w rzeszowskiej hali Miłocin (ul. Miłocińska 42 obok ZS Agroprzedsiębiorczości) sporo będzie się działo nie tylko na parkiecie. Kibic, który pojawi się na spotkaniu ligowym „dzików” z kuponem (zaproszeniem meczowym, które można będzie otrzymać od sponsorów i partnerów drużyny, a także poprzez stronę internetową klubu www.futsal.heiro.pl) będzie brał udział w loterii z masą nagród m.in. zaproszenia na ściankę wspinaczkową Baltoro, wejściówki na gokarty w Reskarcie, vouchery do klubu Kula czy możliwość uzyskania kuponu na pyszną darmową pizzę w Torro. Do tego nagrody rzeczowe od sponsorów Heiro, a to wszystko … za darmo.

Mecze Heiro w 1 lidzę, będzie można oglądać bezpłatnie !

Sezon 1 ligi futsalu powinien ruszyć końcem września lub początkiem października. W rozgrywkach wystartuje 12 zespołów z południowej Polski.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *