Znamy rywali w 1 lidze. Testy dla nowych zawodników 24 czerwca !


heiro foto koszulka tyl
Heiro Rzeszów poznało rywali w rozgrywkach ogólnopolskiej 1 ligi futsalu. Czy taki kształt ostatecznie będzie miała 1 liga trudno na tą chwilę powiedzieć. Być może któraś z drużyn zostanie przesunięta do grupy północnej, gdzie jest większy „deficyt drużynowy” lub któraś z 11 ekip jeszcze podejmie decyzję o rezygnacji z gry na zapleczu Ekstraklasy.

 

 

Lista drużyn 1 liga gr. południowa, sezon 2013/14:
Gwiazda Ruda Śl., AZS UMCS Lublin, Marex Chorzów, Kamionka Mikołów, Strzelec Gorzyczki, Solne Miasto Wieliczka Grajów, Futsal Ekom Nowiny, Heiro Rzeszów, UKS Jedynka Niemodlin, BSF Bochnia, Akademia Futsal Club Jastrzębie i Cuprum Polkowice.

 

W dniu 24 czerwca br. (poniedziałek) na hali Miłocin /ul. Miłocińska 42 w Rzeszowie, przy Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości, dojazd autobusami linii 18 lub 19/, gdzie pierwszoligowe mecze rozgrywać będzie Heiro przeprowadzone zostaną zajęcia dla obecnych i nowych graczy drużyny. Każdy zawodnik może przyjść i sprawdzić się w Heiro. Pozwólcie, że to my zobaczymy czy macie predyspozycje by grać na hali. Nie ma też znaczenia czy gracie aktualnie na „trawie” !

 

Casting dla zawodników Heiro:
24 czerwca 2013 r. (poniedziałek) g. 19:00-21:15

hala przy Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości ul. Miłocińska 42 w Rzeszowie

 

Program zajęć:
19:00-19:15 – wprowadzenie do zajęć
19:15-20:00 – podstawowe zagrania futsalowe
20:00-21:15 – gierka (sprawdzenie umiejętności zawodników w praktyce)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *