W poniedziałek testy dla zawodników (g.19)


scinka reklama
W poniedziałek (g.19:30) na hali Miłocin (ul. Miłocińska 42 przy Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości) będzie przeprowadzany casting (testy) dla zawodników nowych oraz obecnych Heiro Rzeszów.

 

 

 

Testy sa jedną z nielicznych okazji na zaprezentowanie się przed sezonem 2013/14 i możliwością dołączenia do kadry pierwszoligowej drużyny Heiro Rzeszów. Zapraszamy przede wszystkim zawodników którzy nie grają w klubie na trawie choć nie jest to warunek konieczny. Na zajęciach, które potrwają ponad 2 h mogą zaprezentować się zawodnicy mający 17-30 lat (starszych zawodników prosimy o wcześniejszy kontakt e-mailowy).


Casting:
poniedziałek 24 czerwca br. g.19:00-21:15
Start przygotowań do rozgrywek 1 ligi:
sierpień 2013
Start rozgrywek ligowych: koniec września 2013

Zawodnicy z klubów trawiastych muszą posiadać pisemną zgodę na grę w Heiro w nadchodzącym sezonie (kwestie formalne załatwiane będą w późniejszym terminie). Nasz klub nie tylko będzie grał w 1 ogólnopolskiej lidze futsalu, ale także w rozgrywkach Rzeszowskiej Ligi Futsalu i rozgrywkach młodzieżowych.

 

W najbliższą niedzielę (g.19:30) na antenie Radia Rzeszów będzie emitowany materiał z udziałem prezesa klubu. Zapraszamy do słuchania [KLIKNIJ]

 

Kontakt:
Prezes Łukasz Krawczyk
tel. 600 418 812
futsal@heiro.pl

 

testy


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *