W sobotę turniej Puchar Rzeszowa

W sobotę od godz. 8 rozpoczną się zmagania w turnieju Puchar Rzeszowa w futsalu. Na starcie do zawodów stanie 16 zespołów. Mecze rozgrywane będą na boisku przy 10 Gimnazjum w Rzeszowie przy ul. Partyzantów 10 A (boisko obok firmy Alima Gerber). Nasz klub wystawia 2 zespoły (heiro i Heiro U-18). Zawodnicy, którzy chcą zagrać w turnieju powinni stawić się na boisku o 7:40 oraz wcześniej przesłać e-mail z chęcią gry w naszym zespole (futsal@heiro.pl).

Mecze grupowe trwać będą 1 x 16 minut (bez zmiany połowy). Od ćwierćfinałów spotkania trwać będą 2 x 10 minut. W przypadku remisu następuje seria 5 rzutów karnych (a następnie aż do skutku). W meczach grupowych 4 faul karany będzie rzutem karnym przedłużonym, natomiast w meczach pucharowych 3 i każde kolejne przewinienie w połowie.