Przed sezonem 2013/14 – wieści z klubu (5)Treningi 1-ligowego Heiro Rzeszów ruszają już w sierpniu. Być może zespołowi uda się wyjechać na bardzo mocno obsadzony turniej w Łodzi (7-8 września) , gdzie mógłby zmierzyć się z zespołami z Ekstraklasy i 1 ligi futsalu. Decyzja zapadnie w najbliższych dniach.

 
Zawodnicy „dzików” będą trenowali w jednolitych granatowych koszulkach. Z przodu z mały logotypem głównego sponsora, a z tyłu z napisem HEIRO. Sprawa koszulek meczowych nie jest jeszcze zamknięta.

 

Drużynę w 1 lidze wzmocni na pewno Dawid Gwazdacz, który z dobrej strony zaprezentował się podczas Pucharu Rzeszowa oraz testów na hali Miłocin. W minionym sezonie gracz reprezentował barwy Strugu Tyczyn (V liga). Zarząd klubu chciałby także wzmocnić zespół zawodnikami, którzy bronili juz w przeszłości barw Heiro. Śladu po kontuzji nie ma już w przypadku Krzysztofa Łodeja, który przez wiele lat stanowił o sile ofensywnej zespołu. Po rocznej przerwie od futsalu spowodowanej kontuzją, do kadry powraca Piotr Krawczyk. Kapitan naszej drużyny będzie grał na pozycji piwota. Nie wiadomo czy w barwach Heiro ujrzymy jeszcze Sergieya Sharovarę. Ukraiński zawodnik, który prezentował bardzo wysoki poziom gry aktualnie przebywa za granicą. Grający tuż przed bramkarzem Sharovara znakomicie zabezpieczał „tyły” oraz świetnie rozgrywał piłkę.

– Priorytetem będzie dla nas poszukiwanie graczy na pozycję piwota oraz rozgrywającego – mówi Łukasz Krawczyk, prezes Heiro.

Problem będzie też absencja w pierwszych kolejkach ligowych Bartłomieja Przybyło (wyjazd zagraniczny).

 

Pełny rozkład zajęć treningowych nie jest jeszcze znany:

sierpień
poniedziałek – ?
środa – ?
czwartek – zajęcia na Orliku (g. 20)

Plan sparingów:
24/25 sierpnia – poszukiwany sparingpartner
1 września – wolne
7/8 września
14/15 września – poszukiwany sparingpartner (Rzeszów)
21/22 września – 1 kolejka 1 Polskiej Ligi Futsalu


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *