Przed sezonem 2013/14 – wieści z klubu (6)Trwa kompletowanie kadry zespołu Heiro na zbliżające się rozgrywki 1 Polskiej Ligi Futsalu (pierwszy mecz na hali przy ul. Miłocińskiej w Rzeszowie w sobotę 21 września o godz. 18 z Kamionką Mikołów).  Do składu „dzików” wracają m.in. dwaj znakomici zawodnicy.

 

Grę w barwach Heiro potwierdziło dwóch najlepszych strzelców w 1 lidze z sezonu 2008/09, czyli Krzysztof Łodej i Piotr Krawczyk. Obaj w poprzednim sezonie nie grali w naszym zespole ze względów zdrowotnych. Działacze Heiro liczą, że doświadczenie i umiejętności wspomnianych zawodników wpłyną znacząco na grę zespołu. Obaj strzelili w pierwszej lidze po 10 bramek i miejmy nadzieję, że conajmniej takie statystyki zanotują w nadchodzącym sezonie. Być może Krawczykowi powierzone zostaną zadania głównie defensywne.

 

 

W drużynie zobaczymy, także dwójkę mniej doświadczonych zawodników. Damian Sadło oraz Damian Opaliński to gracze, którzy mają wzmocnić odpowiednio, grę na skrzydle oraz grę w defensywie. Mozna powiedzieć, że aktualna kadra zespołu wygląda na mocno ofensywną. Największą bolączką jest w tym momencie brak zawodników typowo defensywnych, ale poszukiwania takich graczy trwają.

 

Na pozycji bramkarza w tej chwili zespół dysponuje czwórką zawodników. W kadrze są Beniamin Kozdraś (najlepszy zawodnik drużyny z roku 2009), Tomasz Zawora, Robert Bielecki oraz gracz drużyny młodzieżowej Arkadiusz Szczęch. Przygotowania golkiperów do sezonu będą bardzo intensywne i miejmy nadzieję, że przyniesie to zamierzone efekty.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *