Beniamin Kozdraś: Jestem głodny gry


kozdras beniamin
Beniamin Kozdraś
to jeden z czwórki bramkarzy, który walczyć będzie o miejsce w bramce Heiro. Zadaliśmy kilka pytań najlepszemu zawodnikowi naszej drużyny z roku 2009.

 

W poprzednim sezonie w 2 lidze zaliczyłeś jedynie epizod i na poważnie wracasz do drużyny tak naprawdę w tym sezonie. Czego oczekujesz po sobie jak i całym zespole, który rywalizować będzie w 1 lidze ?
 
To prawda poprzedni sezon to jedynie mały epizod w moim wykonaniu, który w żadnym stopniu nie przyniósł rezultatów dla drużyny. Ten sezon przynosi duże nadzieje i wielkie szanse których nasza drużyna nie zmarnuje. Czego oczekuję… jak to się mówi apetyt rośnie w  miarę jedzenia, osobiście jestem głodny gry :D. Po sobie oczekuję zaangażowania, dyscypliny, pewności gry oraz spokoju na boisku, które na pewno jest potrzebne naszej drużynie, gdyż wiem z doświadczenia że to właśnie brak spokoju czasami jest największym determinantem porażki. Właśnie tego samego oczekuję od całego zespołu zaangażowania, spokoju oraz pewności, jeśli cała drużyna włoży serce w treningi to na pewno to serce zobaczymy podczas meczów ligowych.

Co będzie kluczem poza dobrą dyspozycją bramkarzy do zdobywania punktów w lidze ?
Dobra dyspozycja bramkarzy  jest zawsze podstawą dobrej gry drużyny, lecz każdy dobrze wie że drużyna będzie dobrze funkcjonowała jedynie jako całość nie jako jednostka, więc  kluczem do zdobywania punktów w lidze będzie dobre zgranie całej drużyny.

Nad jakimi elementami bramkarskiego rzemiosła będziesz najbardziej koncentrował się na treningach ?
Osobiście mam kilka słabych punktów nad którymi na pewno muszę popracować. Pierwszym fundamentalnym punktem będzie szybkość, którą straciłem w wyniku braku gry, to jest obecnie moim zdaniem najsłabsza moja strona, oczywiście nad samą techniką również trzeba popracować która z biegiem czasu i braku treningu wyblakła, więc jeszcze daleka droga przede mną w osiągnięciu szczytowej formy, lecz jestem dobrej myśli. Przyszłe treningi w gronie bramkarskim pozwolą nadrobić braki czego sobie osobiście życzę. 

Bywało, że Heiro lepiej grało się na wyjeździe niż u siebie. Czy w tym sezonie hala przy Miłocińskiej będzie atutem naszego zespołu ?

Być może lepiej grało się na wyjeździe ze względu na mniejszą presję, lecz mogę się mylić, w tym sezonie nie będzie istotne czy to będzie gra na wyjeździe czy u siebie, wiem że nasza drużyna da z siebie wszystko w każdym miejscu i o każdej porze.

Czy poza grą w futsal się zajmujesz na codzień ?
Nie wiem czy można to nazwać ciekawym zajęciem, lecz szukam pracy więc mam nadzieje że w niedługim czasie znajdzie się miejsce pracy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *