Przed sezonem 2013/14 – wieści z klubu (7)Sergiey Sharovara
znalazł uznanie w oczach działaczy Ekstraklasowej Pogoni 04 Szczecin, gdzie zawodnik najprawdopodobniej będzie grał od nowego sezonu.

 

Odejście ukraińskiego zawodnika to spore osłabienie z którym jednak działacze się liczyli. W jego miejsce w składzie „dzików” grać będzie Andrzej Wojtowicz, który w Heiro grał już 5 lat temu … w 1 lidze. Na tej samej pozycji może także występować Marcin Pietrucha, który także zadeklarował, chęć kontynuowania gry w barwach naszego zespołu.

Zarząd klubu podczas najbliższego sparingu w Bochnii testować będzie golkipera Akademii Futsal Tarnów, Marcina Cecota. Zawodnik ten bardzo korzystnie zaprezentowal się przeciwko naszemu zespołowi podczas ligowej potyczki z poprzedniego sezonu.

Nasz zespół rozegra na pewno trzy gry kontrolne (2 x z BSF Bochnia – 1 liga oraz 1 x z Stal Mielec – 2 liga). Być może zmierzymy się jeszcze z Góralem Tryńcza (2 liga). Ekipa Ernesta Kiczka zaprezentuje się także na turnieju Malwee Cup w Łodzi, gdzie w rozgrywkach grupowych zagramy z Pogonią Szczecin (Ekstraklasa), Nbitem Gliwice (1 liga) oraz gospodarzem imprezy Malwee Łódź (2 liga).

 

stopka


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *