Pierwszy sparing na duży minus

Eksperymentalne zestawienie kadry na sparingowy mecz w Bochnii obnażyło elementy nad którymi musi popracować cała drużyna i poszczególni zawodnicy indywidualnie. Z różnych względów w Heiro nie mogliśmy zobaczyć wielu podstawowych zawodników (m.in. Kozdraś, Zawora, Krawczyk P., Gwazdacz, Trawka, Przybyło)

Zespół Heiro przegrał mecz w Bochni, aż 1-11 (1-4), ale większość bramek stracił po fatalnych zagraniach indywidualnych. Widać było brak ogrania oraz problem z grą defensywną oraz zmiana systemy gra na wysoki pressing.

Do 19 minuty wynik na boisku to 2-1 dla gospodarzy, którzy w końcówce 1 polowe zdobywają jeszcze dwa gole. Po przerwie zmiana systemu gry w defensywie powodowały, że gospodarze łatwo zdobywali kolejne bramki. Heiro zagrało bez swoich nominalnych bramkarzy, posiłkując się miejscowymi golkiperami.

Jednyną bramkę dla Heiro zdobył Mariano Konopka, a szansa rewanżu już w niedzielę (godz. 17:15, hala przy ul. Miłocińskiej 42).

BSF Bochnia – Heiro Rzeszów 11-1 (4-1)
bramka dla Heiro: Konopka

Sharovara, Konopka, Krawczyk Ł, Białek, Depta, Hady, Zegarowski, Sadło, Opaliński, Szpar.