Dobra lekcja futsalu w Łodzi. Podsumowanie Malwee Cup


wsiu pogon heiro
W weekend w Łodzi rozegrano bardzo mocno obsadzony turniej WSIU Malwee Cup w którym zagrali także zawodnicy Heiro Rzeszów. „Dziki” nieźle prezentowały się na łódzkim parkiecie przez 2 i pół spotkania.

 

Heiro – Pogoń 04 Szczecin 1-5 (0-1)
bramka dla Heiro: Depta

Heiro w pierwszym meczu zmierzyło się z faworytem turnieju, ekstraklasową Pogonią 04 Szczecin. Jak się później okazało Pogoń sięgnęła po końcowe zwycięstwo w zawodach. Nasz zespół do dzielnie trzymał się do stanu 2-1 by później zbyt proste błędy indywidualne (np. zmiana przy aucie rywali) zniweczyły „ładnie” wyglądający na tablicy wynik. Pogoń zasłużebnie zwyciężyła 5-1. Jedynego gola dla naszego zespołu pięknym lobem uzyskał 17-letni Ireneusz Depta.

 

Heiro – Nbit Gliwice 2-2 (1-0)
bramki dla Heiro: Trawka, Hady

Nasz zespół prowadził grę w pierwszej połowie, ale pozwalał rywalom wyprowadzać groźne kontry. Po przerwie gra była bardzo szybka i ciekawa, a ostatecznie mecz kończy się remisem mimo sytuacji bramkowych z obu stron. Pierwszy gol dla Heiro to „zamknięcie akcji” prze Radosław Trawkę po dograniu Mariano Konopki. Heiro bramkę na 2-2 strzela po akcji z piwotem i dograniu Piotra Krawczyka do Pawła Hadego.

Heiro – AZS WSIU Malwee Łódź 3-7 (2-1)
bramki dla Heiro: P Krawczyk-2, Ł.Krawczyk

Mecz po meczu to jednak zbyt duży wysiłek jaki spotkał nasz zespół. AZS prowadził 1-0 po samobójczej bramce Hadego, ale Heiro odpowiedziało dwoma bramkami jeszcze w pierwszej połowie. Najpierw Piotr Krawczyk dograł do Łukasza Krawczyka, który mocny strzałem wyrównał stan meczu, a chwilę później ponownie młodszy z braci Krawczyków dobrze zagrał „na piwocie” i wyprowadził rzeszowski zespół na prowadenie. Po przerwie gra już tak dobrze nie wyglądała, a stracone dwie w krótkim odstępie czasu bramki kompletnie załamały zespół. Gra z „lotnym bramkarzem” też wyglądał nie za dobrze przez co zespół stracił 3 kolejne bramki.

RZESZÓW4U
http://www.rzeszow4u.pl/sport/futsal/wsiu-malwee-cup.-heiro-bez-pow.html

 

 

Skład Heiro:
Kozdraś, Zawora – Krawczyk P., Sadło, Depta, Hady, Szpar, Konopka, Trawka, Dejniak, Krawczyk Ł.
Trener: Kiczek


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *