Zapowiedź meczu BSF Bochnia – Heiro (cz.20:45)


Nietypowo, bo w czwartek o godz. 20:45 swój kolejny mecz ligowy rozegra Heiro. Z prośba taką do naszego klubu zwrócili się sternicy bocheńskiego zespołu.

 

Drużyna BSF Bochnia jest naszemu zespołowi dobrze znana, bowiem już dwa razy w okresie przygotowawczym oba zepoły mogły ze soba zagrać. W pierwszy spotkaniu Heiro przegrało w Bochni wysoko 1-11, a w rewanżu 4-7. Do obu wyników raczej wielkiej wagi przykładać się nie powinno, bo skład Heiro i etap przygotowań nie służyły wynikom, a poznaniu zawodników przez nowego szkoleniowca „dzików”.

BSF to jedna poukładana i mocna drużyna. Ekipa Rafała Czaji w pierwszej kolejce wywiozła punkt z trudnego terenu jakim jest Ruda Śląska (spadkowicz z Ekstraklasy). Pryw w zespole z Bochni wiedzie  Kamil Rynduch, który zdobył 3 gole.

Heiro do Bochnii wybierze się bez swojego lidera, Piotra Krawczyka który jest kontuzjowany. To olbrzymie osłabienie dla zespołu. Do składu powróci jednak Argentyńczyk Mariano Konopka, który nie grał przeciwko zespołowi Kamionki.

2 kolejka 1 ligi gr. południowej

czwartek, 26 wrzesień 2013
20:45        BSF Bochnia    –    Heiro Rzeszów
    
sobota/niedziela
Wisła II Krakbet Kraków    –    Marex Chorzów     
Kamionka Mikołów    –    Nbit Gliwice 
AZS UMCS Lublin    –    Gwiazda Ruda Śląska       
UKS Jedynka Niemodlin    –    UKS Ekom Futsal Nowiny      
Pauzuje: MKF Solne Miasto Wieliczka

 

Wyjazd zespołu o godz. 17:30 z Shella przy ul. Krakowskiej.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *