1 liga: Jedynka Niemodlin – Heiro Rzeszów 1-4 (1-1)

W 4 kolejce rozgrywek 1 ligi gr. południowej, Heiro sięgnęło po pierwsze zwycięstwo. W Niemodlinie „Dziki” pokonały miejscową Jedynkę OSiR 4-1.

Nasza drużyna po raz kolejny zmuszona była do rozgrywania akcji, bowiem przeciwnik nastawił się na grę z kontry. Jedna z akcji zakończyła się dobrym strzałem Sapy i w 8 minucie gospodarze objęli prowadzenie. Wyrównanie przyszło w 16 minucie po kapitalnej akcji Piotr Krawczyk – Paweł Hady, zakończonej mocnym strzałem pod poprzeczkę tego drugiego. Po przerwie w 24 minucie w zamieszaniu podbramkowym Depta umieścił piłkę w bramce dając Heiro prowadzenie 2-1. W ciągu 2 minut (25-27 minuta meczu) Radosław Trawka otrzymał dwie żółte kartki przez co zmuszony był zakończyć spotkanie przed czasem. Ta sytuacja nie zdeprymoała Heiro, bowiem w 33 minucie Paweł Hady po solowym rajdzie lewym skrzydłem i mocnym strzale przy słupku podwyższył prowadzenie Rzeszowian. W 40 minucie Łukasz Krawczyk po akcji z Piotrem Krawczykiem, precyzyjnym  „strzałem z czuba” ustalił wynik meczu na 4-1.

Osobnym akcentem tego spotkania jest postawa najstarszego na boisku zawodnika Jedynk,i 40-letniego Andrzeja Sapy. Mimo, że zawodnik ten ma na swoim koncie już 6 bramek to wyczyn ten nie przysłoni, chamskiego zachowanie z jego strony wobec naszych zawodników. Takiego na naszych meczach ligowych wcześniej nie uświadczyliśmy.

Jedynka Niemodlin – Heiro Rzeszów 1-4 (1-1)