1 liga: Heiro – Ekom Nowiny 7-6 (3-3)


Heiro Rzeszów po bardzo ciekawym meczu pokonało Ekom Futsal Nowiny w meczu 5 kolejki 1 ligi futsalu. Cztery trafienia dla „dzików” zaliczył kapitan Heiro, Piotr Krawczyk.

 

Heiro Rzeszów – Ekom Nowiny 7-6 (3-3)
0-1 Nowiny '3
1-1 Krawczyk Ł. (asysta Depta) '7
2-1 Krawczyk P. '9
3-1 Depta (asysta Krawczyk P.) ’13
3-2 Nowiny ’14
3-3 Nowiny ’18
4-3 Krawczyk P. (asysta Depta) ’23
4-4 Nowiny ’26
5-4 Przybyło ’28
6-4 Krawczyk P. [Przedłużony rzut karny] ’32
7-4 Krawczyk P. (asysta Sadło) ’36
7-5 Nowiny ’36
7-6 Nowiny ’39

Heiro: Kozdraś (Zawora) – Krawczyk P., Szpar, Hady, Depta oraz Sadło, Krawczyk Ł, Dejniak, Przybyło.
Żółte kartki: Szpar, Ł. Krawczyk (Heiro)
Widzów: 100

 

Mecze z Ekomem zawsze są interesujące i nie inaczej było tym razem. Po raz pierwszy obie ekipy spotkały się na meczu w ramach rozgrywek 1 ligi futsalu. Po bardzo ciekawym spotkaniu górą okazała się drużyna Heiro. Pierwsza kuriozalna bramka dla ekipy z województwa świętokrzyskiego padła juz w 3 minucie. Paweł Hady zdezorientowany sytuacją na boisku po raz drugi zagrał do bramkarza i Ekom miał rzut wolny. Dobrze rozegrany stały fragment goście zamienili na bramkę. Po stracie gola Heiro poderwało się do gry. W 7 minucie Łukasz Krawczyk zagrał z Ireneuszem Deptą i ładnym strzałem dał rzeszowianom remis. Dwie minuty później Piotr Krawczyk założył tzw. siatkę rywalowi i mocnym strzałem nie dał szans golkiperowi Ekomu. W 13 minucie Depta znakomicie rozegrał akcję z Piotrem Krawczykiem na prawym skrzydle i po pieknym strzale tego pierwszego piłka po raz trzeci wpadła do bramki gości. Przyjezdni przed przerwą odpowiedzieli jednak dwoma trafieniami (marnując jednocześnie rzut karny przedłużony) i po 20 minutach na tablicy wyników widniał remis 3-3.

Po przerwie obie ekipy nie zwalniały tempa spotkania dzięki czemu kibice obejrzeli jeszcze 7 bramek. W 23 minucie Depta zagrał wzdłuż linii do Piotra Krawczyka, który znakomitym uderzeniem dał kolejne prowadzenie Heiro. W 26 minucie zbyt łatwo daje się ograć Przybyło i zawodnik gości przenosi piłkę ponad Beniaminem Kozdrasiem. Notujemy kolejny remis tym razem 4-4. W ;28 minucie Przybyło rehabilituje się za akcję sprzed 2 minut i pokonuje bramkarza z Nowin. Chwilę później Piotr Krawczyk marnuje przedłużony rzut karny trafiając piłka w poprzeczkę. Na szczęście kapitan Heiro po raz drugi z „10 metrów” sie nie pomylił w 32 minucie. cztery minuty przed koncem meczu Sadło wybija piłkę z autu daleko w strone bramki gości, gdzie swoją szybkość demontruje kapitan Heiro. Piotr Krawczyk strzela tego dnia czwartego gola dla rzeszowian.

W końcówce goście wprowadzają do gry lotnego bramkarza i niwelują straty do jednego gola.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *