Rzeszowska Liga Futsalu – dwie ekipy naszego klubuTrzecia edycja Rzeszowskiej Ligi Futsalu zapowiada się na najciekawszą od początku jej istnienia. Ma na to wpływ bardzo mocny skład Ekstraklasy. Zwycięzca rozgrywek na pewno będzie miał zaszczyt reprezentować Rzeszów w Futsalowej Podkarpackiej Lidze Mistrzów, gdzie można skonfrontować umiejętności z czołowymi zespołami lig halowych. W sezonie 2012/13 w rozgrywkach tych zwyciężyło rzeszowskie Heiro.


W poprzedniej edycji FPLM zagrało 12 zespołów z lig takich jak: Rzeszów, Mielec, Krosno, Jasło, Dynów, Rudnik, Stalowa Wola, Tryńcza, Leżajsk.
Więcej o tych rozgrywkach m.in. tutaj: http://www.futsalpodkarpacki.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7:heiro-rzeszow-wygrywa-futsalow-podkarpack-lig-mistrzow&catid=41:turnieje-halowe

Nasz klub wystawi do rozgrywek RLF dwie drużyny. Heiro w Ekstraklasie bedzie walczyć miejmy nadzieję o czołowe lokaty, natomiast w pierwszoligowych bataliach zobaczymy GETRApack. W tym zespole będą grali zawodnicy nowi (zapraszamy do klubu) oraz ci, którzy aktualnie nie będą przez trenera desygnowani do mocniejszej ekipy. Celem udziału w RLF jest oczywiście dobra zabawa oraz poprawianie własnych umiejętności gry w futsal.

Pierwsze mecze już 4 listopada na hali przy Miłocińskiej 42 w Rzeszowie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *