W poniedziałek dwa mecze w RLF


W poniedziałek na hali przy Miłocińskiej zagrają nasze dwie drużyny GETRApack (g.18) oraz Heiro (g.19:55). Getrapack wystartuje w rozgrywkach 1 ligi, a Heiro zagra już po raz drugi z zespołem który zdobywał m.in. Mistrzostwo polski Oldbojów.

GETRApack rozpocznie rozgrywki na pierwszoligowym froncie. Celem zespołu będzie ogrywanie młodszych zawodników, dlatego też gracze z kadry U-18 powinni stawić się na tym spotkaniu licznie (roczniki 1995-97). Dodatkowo w zepsole zagrają starsi zawodnicy: Wojciech Dejniak, Oleksandr Lobas, Mateusz Amarowicz i Jacek Chyła. Rywalem drużyny będzie ekipa Cornel Darkdent Rzeszów.

GETRApack- Cornel Darkdent (g.18)

Heiro zagra drugie spotkanie w Ekstraklasie RLF. Rywalem będzie doświadczona ekipa Polonii, która w pierwszej kolejce przegrała. Porażka jednak bardziej wynikała z braku sił niż umiejętności. Na poniedziałkowym meczu zespół Polonii ma dysponować już pełnym składem. Zawodnicy Heiro grają w meczowych kompletach (!), więc prosze zabrać białe koszulki oraz granatowe spodenki i granatowe getry.

Heiro – Polonia (g. 19:55)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *