W sobotę Heiro – Marex (powołania)


pietrucha akcja
W sobotę o godz. 18 Heiro rozegra kolejne spotkanie w 1 lidze futsalu. Rywalem będzie doświadczona ekipa Marexu Chorzów.

 

Heiro do meczu ze śląskim zespołem przystąpi bez bartłomieja Przybyło, który w dalszym ciągu odczuwa skutki kontuzji pleców jakiej nabawił się w meczu ligowym w Wieliczce. W składzie rzeszowskiej drużyny zobaczymy już Piotra Krawczyka i Ireneusza Deptę, którzy nie grali w ostatnich spotkaniach Halowego Pucharu Polski.

 

Sytuacja w tabeli nie jest już tak komfortowa po ostatniej wygranej Jedynki Niemodlin. Heiro (7 pkt.) nad miejscem spadkowym ma w tej chwili przewagę 4 punktów. Za nasza drużyną w tabeli znajdują się jeszcze zawodnicy Ekomu Nowiny (5 pkt.) i wspomnianej Jedynki (3 pkt.).

Mecz z Marexem to także szansa przełamania fatalnej passy czterech porażek z rzędu. Łatwo nie będzie, ale w 1 lidze łatwych meczy nie ma.

 

Początek sobotniego spotkania o godz. 18 tradycyjnie na hali przy Miłocińskiej (dojazd autobusami 18 lub 19). Wstęp jest oczywiście bezpłatny, a dla kibiców przygotowaliśmy nagrody m.in. wejściówki na gokarty, ściankę wspinaczkową czy darmowe pizze.

 

Powołania na mecz:
23 Kozdraś Beniamin
40 Szczęch Arkadiusz
———————————-
7 Dejniak Wojciech
9 Hady Paweł
14 Krawczyk Łukasz
15 Depta Ireneusz
17 Trawka Radosław
19 Fedan Sebastian
20 Krawczyk Piotr
21 Szpar Szymon
22 Pietrucha Marcin

Zbiórka o godz. 17 na hali przy Miłocińskiej.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *