Rzeszowianka partnerem Heiro


rzeszowianka

Woda Mineralna Rzeszowianka będzie partnerem naszego klubu w najbliższym sezonie ligowym.

Napoje Rzeszowianki będą towrzyszyć zawodnikom 1-ligowego Heiro, ale i rozgrywek przez klub prowadzonych.

Poznaj Rzeszowiankę!

W tym roku kończy 35 lat! Znana mieszkańcom Podkarpacia już od wielu wielu lat – Zmieniały się mody, etykiety, butelki – ale smak i walory pozostały bez zmian. Kolejne już pokolenia sięgają po Rzeszowiankę – doceniając tradycję i niezmienną jakość marki.

Skąd ta Rzeszowianka?

Ujęcie wody znajduje się w Borku Starym. Gdzie to jest? W okolicy Rzeszowa, u stóp Pogórza Dynowskiego – w sercu czystego ekologicznie terenu, wolnego od zanieczyszczeń wielkich aglomeracji i zakładów przemysłowych! To ważne dla klientów, iż nasze produkty pozyskiwane są z regionu tak czystego i ekologicznego. W świecie pełnym produktów globalnych, pozbawionych smaku i jakości – Rzeszowianka jako marka stawia na tradycje i regionalność. Cudze chwalicie – swego nie znacie? Doceń wody z tak unikalnego regionu – wybierz Rzeszowiankę!

Czemu akurat Rzeszowianka?

Status wody mineralnej to lata prac, badań i analiz, nie każda marka może się tym pochwalić! Rzeszowianka ma unikatowy skład i zawartość cennych dla zdrowia minerałów. Występuje jako naturalna woda mineralna w wersji niegazowanej, gazowanej czy lekko gazowanej. Na jej bazie powstaje bogaty asortyment gazowanych napojów smakowych w 13 rodzajach. Zarówno naturalna jak i smakowa – Rzeszowianka pozostaje wiodącą marką w regionie.

Rzeszowianka – regionalnie i społecznie!

Producent marki Rzeszowianka angażuje się w ważne wydarzenia w regionie, często obejmuje patronat nad działaniami i akcjami społecznymi  – będąc lokalną firmą stara się być obecnym w życiu regionalnej społeczności. Siłę i motywację czerpiemy z ludzi, jakimi się otaczamy, a dobrą energię chcemy współtworzyć i dla siebie i dla innych!

 

więcej na www.rzeszowianka.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *