Heiro na remis w pierwszym sparingu

foto trawka akcja
Heiro zremisowało w pierwszym przedsezonowym sparingu na wyjeździe z BSF Bochnia. Rywal to zespół aspirujący do czołowych miejsc w 1 lidze.

Rzeszowianie na mecz udali sie w nieco ekstremalnym składzie, a szansę pokazania się dostali trzej debiutanci. Bramkarz Mateusz Szynal oraz dwaj zawodnicy z pola Jacek Czerkowicz i Michał Choma. Wszyscy zaprezentowali się z dobrej strony. Szynal zaprezentował się w bramce w drugiej tercji oraz podczas drugich 10 minut w tercji trzeciej. Puścił jedną bramkę podobnie jak jego zmiennik Rafał Piszczek.

Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył niemal w identyczny sposób (podcinką) Radosław Trawka. Spotkanie rozgrywane było w czasie 3 x 20 minut brutto (czas niezatrzymywany).

BSF Bochnia – Heiro Rzeszów 2-2 (1-1, 0-1, 1-0)
1-0 Bochnia
1-1 Radosław Trawka
1-2 Radosław Trawka
2-2 Bochnia

Heiro: Piszczek, Szynal – Krawczyk Ł., Hady, Trawka, Wdowik oraz Czerkowicz, Choma, Dejniak.

23 sierpnia (sobota) Heiro zagra w podkieleckich Nowinach, gdzie w meczach grupowych zmierzy się z gospodarzami Ekomem oraz zespołem Nbitu Gliwice.