1 liga: Heiro -Nbit Gliwice 4-8 (3-6) VIDEO

350
Heiro Rzeszów przegrało w pierwszym meczu nowego sezonu 1 ligi futsalu z Nbitem Gliwice. Trzy bramki dla Rzeszowian zdobył 18-letni Ireneusz Depta.

4-8 Pawlak (przedłużony rzut karny) ’39

Heiro: Latusek (Szczęch) – Krawczyk P., Przybyło, Depta, Trawka oraz Krawczyk Ł, Hady, Wdowik, Dejniak, Kalamat, Czerkowicz
Żółte kartki: Trawka – Musiał, Groszak
Czerwona kartka: Trawka (druga żółta)

O wyniku meczu zadecydowała przede wszystkim pierwsza połowa w której nasza drużyna pozwoliła rywalowi srzelić bramki w sytuacjach w których paść one nie powinny. W drugiej części meczu Heiro zagrało dużo lepiej w obronie i faworyzowani gości pokonali Latuska jedynie z rzutów karnych przedłużonych w ostatnich 3 minutach meczu.