W sobotę ważny mecz z Lublinem (g.18)


akcja niemodlin
W sobotę (g. 18, hala przy Miłocińskiej 42) Heiro rozegra ostatnie spotkanie rundy, które z pewnościa może być kluczowe w walce o utrzymanie w 1 lidze.

 

W poprzednich dwóch meczach Heiro pokazało, że jest w stanie walczyć z każdym. Minimalna porażka z Wieliczką, a później jak wielu określiło sensacyjne zwycięstwo w Mikołowie, które z przebiegu gry takie sensacyjne nie było.

Mecz z Lublinem to spotkanie o tzw. 6 punktów. Niestety nadmiar żółtych kartek spowodował, że do gry nie można desygnować Rafała Piszczak, pierwszego golkipera Heiro. W bramce zatem pojawi się Arkadiusz Szczęch (40), bądź Łukasz Latusek (77). Zabraknie także Bartlomieja Przybyło (sprawy zawodowe). Wraca natomiast do gry Ireneusz Depta, który uskarżał się na uraz kostki.

W sobotni wieczór obie ekipy z pewnością stworzą niesamowicie emocjonujące widowisko. Organizatorzy dla kibiców przygotowali loterię z nagrodami. Zawodników na parkiet wyprowadzą młodzi zawodnicy z Akademii Piłkarskich Ziomków i Football Academy (zagrają także mecz w przerwie spotkania). Dodatkowo liczy na wsparcie w zbieraniu darów dla Polaków we Lwowie. liczymy, że przyniesiecie na halę artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycznia.

sobota, 13.12.2014, g. 18
hala ul. Miłocińska 42 w Rzeszowie
wstęp wolny
dojazd autobusami MPK 18 i 19
w przerwie losowanie nagród: wejściówki na gokary (RESKART), darmowe pizze (TORRO), wejściówki na ściankę wspinaczkową (BALTORO), wjeściówki do siłowni Calypso (NOWY ŚWIAT), nagrody rzeczowe (HEIRO).

Transmisja tekstowa NA ŻYWO:
http://www.lajfy.com/match/index/date/2014-12-13/id/129675

Typowanie wyników Piotra Krawczyka dla portalu Futsal Polska:
http://futsal-polska.pl/i-liga/745-zapowiedz-11-kolejki-ii-grupy-i-ligi-typuje-piotr-krawczyk

 

Skład Heiro:
Bramkarze: Arkadiusz Szczęch, Łukasz Latusek
Zawodnicy z pola: Piotr Krawczyk (kpt), Sebastian Fedan, Wojciech Dejniak, Paweł Hady, Ireneusz Depta, Jakub Wdowik, Szymon Szpar, Radosław Adamski, Piotr Kalamat, Marcin Kardasz.
Trener: Łukasz Krawczyk
Kierownik: Janusz Panek

 

 

 

stopka mini


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *