1 liga: Nbit Gliwice – Heiro 7-2 (1-0)


akcja kuti nominacja
Heiro przegrało w meczu 12 kolejki 1 ligi futsalu z liderem, Nbitem Gliwice 7-2 (1-0). Sam wynik jednak nie oddaje wydarzeń na boisku.

Gospodarze mieli przewagę, ale do 19 minuty i 20 sekundy Rafał Piszczek pozostawał niepokonany. Gliwiczanie wykorzystali niefrasobliwą grę w obronie i objęli prowadzenie. Po przerwie niestety emocje skończyły się zaraz po drugiej żółtej kartce (obie zdaniem sedziów za niesportowe zachowanie) dla Piotra Krawczyka, kapitana i najlpszego strzelca Heiro. Do tego momentu (24 minuta) wynik brzmiał jedynie 1-0.

Nasz zespół walczył, ale niestety poległ 2-7. Bramki dla „dzików” padły po strzałach Pawła Hadego i Szymona Szpara. Warto odnotować, że w naszym zespole zagrało trzech debiutantów, Sławomir Świst, Adrian Nowak i Pior Adamczyk. W kadrze zabrakło Ireneusza Depty i Jakuba Wdowika (kartki) oraz innego nowego zawodnika Piotra Codello.

Nbit Gliwice – Heiro Rzeszów 7-2 (1-0)
1-0 Nbit
2-0 Nbit
3-0 Nbit
3-1 Hady
4-1 Nbit
5-1 Nbit
6-1 Nbit
7-1 Nbit
7-2 Szpar

Heiro: Piszczek, Szczęch – Krawczyk P., Hady, Kardasz, Przybyło oraz Nowak, Szpar, Adamczyk, Kalamat, Świst. Trener: Łukasz Krawczyk
Żółte kartki: Krawczyk P. (x 2), Szpar.
Czerwona kartka: Krawczyk P. (po drugim żołtym kartoniku),


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *