Zostań zawodnikiem Heiro – Przyjdź na testy 29 czerwca


hala 04
Pierwszoligowe Heiro Rzeszów zaprasza chętnych do udziału w castingu na zawodników klubu. W sezonie 2015/16 nasz zespół przystąpi do rozgrywek 1 Polskiej Ligi Futsalu gr. południowej.

 

Będzie to 9 sezon Heiro na ogólnopolskich parkietach (4 sezony w 1 lidze, 5 sezonów w 2 lidze) co zdecydowanie stawia nasz klub na pierwszym miejscu w regionie. Prowadzimy profesjonalne zajęcia treningowe, a spotkania rozgrywamy w południowej Polsce. Po za sezonem ligowym nasz klub bierze udział w turniejach krajowych i zagranicznych i lidze halowej.

 

 

Poszukujemy zawodników na każdą pozycję, a oceniany będzie przede wszystkim potencjał. Pozwólcie, że sami stwierdzimy czy taki posiadacie. Bardzo ważnym kryterium jest zaangażowanie, a w dalszej kolejności umiejętności techniczne czy szybkiej gry kombinacyjnej.

TESTY ZAPLANOWANO NA DZIEŃ 29.06.2015 r.
Hala przy IV LO ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie
poniedziałek, g. 17-19
kontakt tel. 600 418 812, e-mail futsal@heiro.pl
Powiadomcie nas o przybyciu na testy SMSem lub wiadomością e-mail !

Warunki gry w klubie ustalane są indywidualnie z każdym zawodnikiem. Najlepsi mogą liczyć na stypendia z miasta lub klubu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *