Heiro zagrało na Węgrzech


heiro rzeszow balaton
W dn. 4 lipca br. nasz zespół wziął udział w turnieju Balaton Tour w Balatonfured na Węgrzech.

Turniej potraktowano stricte rekreacyjnie podobnie jak potraktowali go organizatorzy zawodów. Znakomity obiekt i znakomicie przygotowane boiska na sztucznej trawie to największe plusy turnieju. Podobnie jak rewelacyjna baza wypoczynkowa i położenie miejscowości przy samym Balatonie. Nie którzy zawodnicy prezentowali naprawdę bardzo wysoki poziom, szczególnie pod względem wyszkolenia technicznego.

Niestety na Węgrzech futsal nie jest zbyt popularny bo zawody rozgrywano po … 6 (zamiast po 5). Na to jednak bylismy przygotowani. Pseudo sędziowie nie panowali nawet nad poprawnym zmierzeniem czasu. Pierwsze spotkanie naszego zespołu odbyło się z 50 minutowym opóźnieniem, bowiem czekano na jeden z lokalnych zespołów. Mamy nadzieję, że w przyszłości organizator zadba o lepsze przygotowanie zawodów i w 40 stopniowym upale udostępni choćby wodę mineralną.

Podsumowując calą wyprawę, była ona niezwykle udana i na pewno pojechalibyśmy jeszcze raz do Balatonfured.

Wyniki Heiro w turnieju:
Grupa F Sosi Team 0-5
Grupa F Demons 1-0
Grupa F Royal Flush 2-0

1/16 Anoniumus 3-2
1/8 Argentina 2-3

Warto przypomnieć, że nasz zespół brał juz udział w turniejach nie tylko na Węgrzech, ale i Czechach oraz na Słowacji. Gdzie jeszcze w przyszłości zagramy ? Zobaczymy.

stopka


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *