Jaki będzie sezon 2015/16 (2)


heiro panel 1
Kolejny tydzień minął i poznaliśmy już szkoleniowca naszej drużyny. Będzie nim ponownie Ernest Kiczek, który zespół prowadził w sezonie 2013/14.

Działacze Heiro prowadzą rozmowy w wielu kierunkach, a jest to teraz okres rzeczywiście wytężonej pracy. Pozyskiwanie sponsorów i zawodników to fundamenty, które mamy nadzieję pozwolą na walkę o jak najlepszy wynik w sezonie 2015/16. Do naszej drużyny mogłoby dołączyć kilku znakomitych zawodników, jednak czy uda się obu stronom dojść do porozumienia jest w tym momencie ciężko powiedzieć. Prowadzone są rozmowy z wieloma potencjalnymi sponsorami (pakiety sponsorskie Heiro już od 250 zł brutto – więcej tutaj) i miejmy nadzieję, że efekty będą pozytywnym zaskoczeniem.

W tym sezonie miejmy nadzieję będzie więcej pożytku z Radosława Trawki, który wrócił z zagranicznych wojaży ( w poprzednim sezonie 3 mecze / 3 bramki). Deklarację pozostania w drużynie potwierdzili też inni czolowi zawodnicy zespołu Bartłomiej Przybyło, Ireneusz Depta, Rafał Piszczek czy Paweł Hady. Do startu przygotowań, które ruszją 17 sierpnia powinniśmy poznać komplet graczy ekipy Heiro.

Głośno robi się o zespole Solnego Miasta Wieliczki, który w tym sezonie planuje włączyc się do walki o zwycięstwo w rozgrywkach. Pomóc ma w tym nowy trener … Krzysztof Kusia. Wielkorotny Reprezentant Polski w poprzednim sezonie poprowadzil do Mistrzostwa Polski Wisłę Krakbet Kraków. Trudno powiedzieć jakim składem będzie dysponował zespół z Wieliczki, ale kilka ciekawych zawodników powinno dołączyć do kadry drużyny.

Poprzedni odcinek:
(1) – z 8 lipca 2015 r.

stopka


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *