Heiro będzie dużo mocniejsze


heiro 1 foto
Heiro Rzeszów doszło do porozumienia z Tomy Więcpol Stobierna (w poprzednim sezonie 2 liga podkarpacka) i wspólnie z działaczami i zawodnikami tego klubu przystąpi do nowego sezonu.

Do kadry Heiro dołączą czołowi gracze ekipy Tomasza Dymka, którzy będą do dyspozycji szkoleniowca Ernesta Kiczka. Organizacyjnie Tomy Więcpol także „wplecione” będzie w struktury 1 – ligowego Heiro tak by w rozgrywkach 1 ligi futsalu sezonu 2015/16 osiągać jak najlepsze rezultaty.

Tomy Więcpol dwukrtonie wygrywało Heiro Futsal Cup, a w sezonie 2013/14 zwyciężyło w 2 lidze futsalu, rezygnując z gry w wyższej klasie rozgrywkowej. Ekipa ze Stobiernej osiągała także bardzo dobre wyniki w Halowym Pucharze Polski.

W swojej kadrze Tomy Więcpol miało m.in. Sebastiana Brockiego, który zagrał 1 spotkanie w Reprezentacji Polski (mecz w Krośnie). Mamy nadzieję, że także ten gracz dołączy do naszego zespołu. Brocki zresztą przygodę z futsalem zaczynął… w Heiro, kiedy prowadzona przez Jacka Sowę drużyna grała jako beniaminek w 1 lidze. Poza nim grę w naszych barwach pamięta jeszcze Norbert Opoń (na zdjęciu na czerwono).


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *