Heiro odwiedzi Prezydenta


ratusz rzeszow
W poniedziałek (07.09) w Ratuszu odbędzie się spotkanie przedstawicieli klubu Heiro z władzami Miasta Rzeszowa.


Nasz klub będa reprezentować członkowie zarządu Łukasz Krawczyk i Bartłomiej Przybyło. Heiro nie jest już klubem anonimowym na sportowej mapie Rzeszowa co pokazuje zaproszenie na takie spotkanie. Mamy nadzieję, że spotkanie pozwoli przyśpieszyć rozwój i poprawić warunki do szkolenia w naszym klubie.

W tym roku nasz klub dostał większe wsparcie finansowe, niz miało to miejsce rok wcześniej.

Dzień później, we wtorek 8 września w Warszawie prezes klubu Łukasz Krawczyk weźmie udział w spotkaniu klubów futsalowych, na zaproszenie nowego Przewodniczaącego Komisji Futsalu, Pana Bogdana Duraja. Sam start ligowych rozgrywek zaplanowano na weekend 19/20 września. Nasz klub zmierzy się wówczas na wyjeździe z Kamionką Mikołów. Tydzień później 27 września u siebie zagramy z Zagłębiem Dąbrowa Górnicza.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *