Heiro – Zagłębie (niedziela g. 17). Zapowiedź meczu.

akcja przybylo 2
Wreszcie w niedzielę (hala przy Miłocińskiej, godz. 17)  po długiej przerwie wrócą do walki o ligowe punkty zawodnicy Heiro Rzeszów.

Rywalem naszego zespołu będzie beniaminek ETA Zagłębie Dabrowa Górnicza, która w składzie ma jednak zawodników, którzy w futsalu sa od dłuższego czasu. W pierwszej kolejce pewni swego zawodnicy ze Śląska ulegli jednak innemu beniaminkowi Stali Mielec 4-5, z którą Heiro zagra już za tydzień.

„Dziki” pokazały się z bardzo dobrej strony w ostatnim sparingu ze SPARem Łańcut. Czołowi zawodnicy kontrolowali przebieg gry w dwóch pierwszych tercjach wygranych 2-0 i 3-1. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną 7-4, a na placu gry zameldował się każdy z zawodników.

W niedzielnym meczu powinniśmy zobaczyć na placu gry, także nowe twarze w barwach Heiro, a zawodnicy zaprezentują się w nowych trykotach w całkowicie niespotykanej dla Heiro kolorystyce.

19:00    GKS GKS Komprachcice PYS FC Pyskowice :

Hitem kolejki jest spotkanie zespołów, które mówią otwarcie o walce o awans. W Tychach GKS podejmie Solne Miasto Wieliczka. Oba zespoły odniosły zwycięstwa w 1 kolejce spotkań. Po raz pierwszy na parkiet wybiegną zawodnicy, aż 4 drużyn. Poza Heiro, które podejmie ekipę z Dąbrowy Górniczej, Orzeł Jelcz Laskowice zagra z doświadczonym Mareksem Chorzów, Cuprum Polkowice zawita do solidnej drużyny Nowiny, która w 1 kolejce ograła już u siebie AZS Lublin. Sezon rozpocznie także ekipa FC Pyskowice, która zagra na parkiecie Berlandu, który w inauguracyjnym meczu przegrał w Wieliczce, aż 1-11.