Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski – system gry


akcja hady depta
Wiemy już w jakiej formie będa rywalizować nasze drużyny młodzieżowe. Losowanie grup zaplanowano na poniedziałek 12.10.2015 r. Wtedy to poznamy naszych przeciwników. Przypominamy, że w dalszym ciągu mozna dołączyć do naszej drużyny

 

Eliminacje w sezonie 2015/2016r.

Komisja młodzieżowa zdecydowała o systemie eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w poszczególnych kategoriach wiekowych. Poniżej prezentujemy sposób gier z podziałem na ilość grup eliminacyjnych:

MMP U-20. termin eliminacji: 11.11.2015r – System: 7 grup po 4 drużyny z których awans do finałów uzyskają po dwie najlepsze drużyny z turnieju.

MMP U-16. termin eliminacji: do 24.01.2016r – System: podział na grupy (regionalnie) rozgrywki turniejowe (Grand Prix) Minimum turniejów w grupie 2 do maksymalnej ilości drużyn.

MMP U-14. termin eliminacji: do 10.01.2016r – System: rozgrywki eliminacyjne podzielone na dwie fazy. W pierwszej fazie 6 grup po 5 drużyn awans uzyska najlepsza drużyna z turnieju a 2 i 3 awansuje do dalszej części eliminacji. W drugiej fazie 2 grupy po 6 drużyn awans uzyskają po dwie  najlepsze drużyny turnieju.

W poniedziałek 12.10.2015r w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej zostaną rozlosowane grupy turniejów eliminacyjnych w poszczególnych kategoriach wiekowych.

 

www.futsalmmp.pl

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *