Zapowiedź meczu AZS UMCS Lublin – Heiro


akcja lublin
W niedzielę do Lublina wyruszy druzyna Heiro by walczyć po raz trzeci o ligowe punkty. Mają na koncie dwa zwycięstwa w dwóch meczach, można jedynie stwierdzić, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.

 

Pojedynki Heiro z AZS UMCS Lublin mają bardzo długą historię jak na doświadczenia obu ekip. Niestety bilans spotkań ligowych nie jest korzystyny dla naszej drużyny:

 

Bilans: 8 meczów – 2 wygrane Heiro – 1 remis – 5 wygranych AZS UMCS Lublin

 

Wyniki Heiro w pojedynkach z AZS UMCS Lublin:

2014/15 – w Rzeszowie (6-5), w Lublinie (2-7)
2013/14 – w Rzeszowie (3-4), w Lublinie (2-6)
2010/11 – w Rzeszowie (5-6), w Lublinie (3-5)
2009/10 – w Rzeszowie (3-3), w Lublinie (5-1)

Oba zespoły nieco zmieniły swoje kadry przed nadchodzącym sezonem i co ciekawe oba „pozbyły” się swoich najlepszych zawodników. Piotr Krawczyk (Heiro) trafił do AZS Warszawa, a Brazylijczyk, Marco Aurelio (Lublin) powędrował do Ekstraklasy, gdzie gra w Red Devils Chojnice.

AZS Lublin u siebie rozbił Stal Mielec (7-1), męcząc się jednak w pierwszej połowie, którą ledwie zremisował. Na wyjazdach ekipa Artura Gadzickiego tak nie błyszczała, bowiem przegrała oba spotkania poza Lublinem (w Nowinach 3-5, w Polkowicach 7-9).

 

Co ciekawe oba zespoły noszą przydomek „Dziki”, więc i spotkanie zapowiada nam dzikie emocje.

4 kolejka 1 ligi futsalu
11.10.2015, niedziela g. 17:30
hala Globus w Lublinie

Skład na mecz w Lublinie trener Ernest Kiczek poda po czwartkowym treningu. Heiro zagra w bordowych koszulkach, białych spodenkach i granatowych getrach.

 

stopka 2015


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *