Zapowiedź meczu Pyskowice – Heiro (cz. 19)


plakat pyskowice
Nietypowo, bo w czwartek futsaliści Heiro rozegrają zaległe spotkanie 1 kolejki 1 ligi PLF. W Pyskowicach nasza drużyna zagra z miejscowym FC Remedium Hybryd Pyskowice. Mecz rozpocznie sie o godzinie 19.

Co ciekawe na portalu społecznościowym Facebook zespół FC Pyskowice w dosyć ciekawy sposób przedstawia nasze największe gwiazdy. Dowiedzieliśmy się, że Piotr Codello nie jest Polakiem, ale … Hiszpanem. Miejmy nadzieję, że na parkiecie rywala pokaże poziom hiszpańskiej Ekstraklasy. Poniżej oryginalny wpis gospodarzy.

„Przegląd rywala
Heiro Rzeszów nasz czwartkowy rywal to w chwili obecnej 3 zespół 1 Ligi pomimo, jednego meczu zaległego. Rekomendacją może być 4 wygrane i 1 porażka na boisku GKS Tychy. W składzie świetni zawodnicy na czele z byłym reprezentantem Ukrainy Lutsivem (w zeszłym sezonie grający trener Red Devils Chojnice) oraz Hiszpanem Codello – my również w prawie pełnym składzie (poza Małym na bramce). Może zadebiutuje również nas as Łukasz Bori Borowski, który po długiej kontuzji wraca do gry – życzymy powodzenia. Dlatego zapraszamy wszystkich kibiców na ten miejmy nadzieję emocjonujący spektakl dwóch świetnych drużyn.”

 

Nasza drużyna zagrała z FC Remedium 2 razy, ale było to bardzo, bardzo dawno, bo w sezonie 2008/09 (1 liga). W Rzeszowie Heiro wygrało 6-1, a w Pyskowicach przegrało 1-9. Liczymy na powótrkę wyniku z Rzeszowa.

Kadra na mecz z FC Pyskowice

Bramkarze:
1 Piszczek Rafał
40 Szczęch Arkadiusz

Zawodnicy z pola:
5 Lutsiv Andreii
9 Hady Paweł
12 Maca Konrad
16 Świst Sławomir
17 Codello Piotr
18 Przybyło Bartłomiej
22 Wdowik Jakub

Trener: Kiczek Ernest
Kierownik: Niezgoda Daniel

Wyjazd o godz. 14 z Shella na ul. Krakowskiej. Zabieramy białe i granatowe getry.

Najbliższy mecz w Rzeszowie, Heiro rozegra w dn. 8 listopada (niedziela) o godz. 17. Przeciwnikiem będzie ekipa Orła Jelcz-Laskowice. Już dzisiaj zapraszamy na to spotkanie.

stopka 2015

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *