1 liga: W niedzielę mecz z Wieliczką (g. 18:15)


heiro wieliczka
W niedzielę, nietypowo jak na Heiro, bo o godz. 18:15 rozegrany zostanie ostatnim w tym roku oraz rundzie mecz 1 ligi. Rywalem będzie kandydat do awansu Solne Miasto Wieliczka, a za tem mecz zapowiada się wyśmienicie. Dodatkowo jak co mecz mamy nagrody dla naszych kibiców (warto być punktualnie tuż przed spotkaniem !!!). Dodatkowo z okazji Mikołajek przygotowaliśmy wejściówki dla naszych małych fanów do Kinderplanety mieszącej się w Galerii Nowy Świat, która jest partnerem Heiro.

Nasi niedzielni rywale przed sezonem, byli uważani za murowanego faworyta do wygrania ligi. Po znokautowaniu Berlandu w 1 kolejce (11-1) wydawało się, że faktycznie tak będzie. Tymczasem zespół prowadzony przez legendę futsalu, Krzysztofa Kusię ( w poprzednim sezonie jako trener Wisły Kraków zdobył Mistrzostw Polski) na wyjazdach ugrał zaledwie 1 punkt. Tak fatalna dyspozycja w meczach poza własną halą powoduje, że do prowadzącego w tabeli Heiro, Wieliczka traci 5 punktów. Liczymy, że z Rzeszowa, Wieliczka także wyjedzie bez punktów.

Heiro do spotkania z Solnym Miastem przystąpi na pewno bez Bartłomieja Przybyło (uraz kostki w 15 sekundzie meczu w Chorzowie), ale za to z powracającymi po kontuzjach Radosławem Trawką i Ireneuszem Deptą.

 

Kadra na mecz z Wieliczką:

Bramkarze
1 – Piszczek Rafał
99 – Więcek Bartłomiej

Zawodnicy z pola
5 – Lutsiv Andrij
9 – Hady Paweł
11 – Adamski Radosław
15 – Depta Ireneusz
16 – Świst Sławomir
17 – Codello Piotr
19 – Fedan Sebastian
20 – Wdowik Jakub
21 – Trawka Radosław
23 – Brocki Sebastian

 

Zagramy w bordowych koszulkach, białych spodenkach i białych getrach.

RELACJA TEKSTOWA NA ŻYWO:
http://www.lajfy.com/match/index/date/2015-12-06/id/165590

stopka 2015

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *