Radosław Trawka typuje 12 kolejkę 1 ligi


typowanie meczow
Radosław Trawka
typuje wyniki spotkań 12 kolejki 1 ligi futsalu.

 

 

AZS UMCS Lublin (8 miejsce w tabeli)- Ekom Nowiny (5)
W pierwszej rundzie według mnie drużyna z Lublina najbardziej zawiodła. Przed sezonem byli typowani do walki o awans, a tymczasem nie wiele dzieli ich od strefy spadkowej,myślę że ta runda będzie zdecydowanie lepsza.
Typ 1

Orzeł Jelcz-Laskowice (12)  -Cuprum Polkowice (7)
Nowy,bardzo doświadczony trener w zespole gospodarzy. Z tego co widziałem solidnie przepracowali przerwę od ligi. W 2 rundzie zespół z Laskowic może być na prawdę mocny.
Typ 1

GKS Tychy (2) – Marex Chorzów (3)
Zdecydowanie najciekawszy mecz tej kolejki, wicelider, który na własnym parkiecie nie przegrał żadnego meczu vs drużyna która obecnie zajmuje 3 miejsce i może się pochwalić najlepszą defensywą po pierwszej rundzie. Osobiście chciałbym w tym meczu remis, myślę jednak ze Tychy wygrają po bardzo zaciętym meczu.
Typ 1

Berland Komprachcice (6) – Solne Miasto Wieliczka (4)
Berland traci tylko 2 punkty do Wieliczki i wciąż może się liczyć w walce o awans, podobnie jak i zespół z Solnego Miasta, który ma tyle samo punktów co drużyny z Tych oraz z Chorzowa. W wyżej wymienionym meczu ktoś punkty straci i dzięki temu Wieliczka może awansować o przynajmniej 1 lokatę, w przypadku zwycięstwa oczywiście.
Typ 2

Stal Mielec (11) -Eta Zagłębie Dąbrowa Górnicza (8)
Najcięższy do wytypowania mecz dla mnie. Na otwarcie sezonu Stal, która debiutowała na parkietach 1 ligi pokonała drużynę z Dąbrowy Górniczej, ale ostatecznie to zespół ze Śląska dostał 3 punkty wygrywając walkowerem. Stal na pewno będzie chciała udowodnić, że wynik pierwszego meczu to nie był przypadek.
Typ X

 

Heiro Rzeszów (1) -Remedium Pyskowice (10)
Pierwszy mecz tych zespołów był najsłabszym meczem Heiro w 1 rundzie i jedynym w którym nie udało nam się strzelić nawet 1 bramki. Czas się zrewanżować.
Typ 1

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *