Rafał Piszczek typuje wyniki 13 kolejki 1 ligi


typowanie meczow

Bramkarz Heiro Rzeszów Rafał Piszczek typuje wyniki 13 kolejki 1 Polskiej Ligi Futsalu.

Stal Mielec (11 miejsce w tabeli) – AZS Lublin (8)
Mielczanie często gubią punkty w końcówkach zaś Lublin wydaje się powoli wracać na dobre tory. Mecz, który może potoczyć się w każdą ze stron, ale stawiam na remis.
TYP:X

Cuprum Polkowice (7) – Ekom Nowiny (4)
Polkowice wyrwały trzy oczka na trudnym terenie, z pewnością liczą na powtórkę u siebie.  Kolejny mecz trudny do typowania, postawię jednak na gospodarzy.
TYP: 1

 

Marex Chorzów (2) – Orzeł Jelcz Laskowce (12)

Stawiam na gospodarzy, którzy rozgromili tyski zespół w ich hali. Laskowice mocno się zbroiły przed rundą, ale uważam, że na takie ciężkie wyjazdy to nie wystarczy.
TYP: 1

Wieliczka (3) – GKS Tychy (5)
Oba zespoły walczą o awans, oba nie rozpoczęły rundy od zwycięstw. Oba zespoły potrzebują 3 punktów by „góra” nie odjechała. Stawiam na gospodarzy.
TYP: 1

ETA Zagłębie Dąbrowa Górnicza (8) – Heiro Rzeszów (1)
Podrażnieni remisem na własnym parkiecie już w pełnym zestawieniu jedziemy na ciężki teren. ETA jest już o wiele mocniejsza niż u progu tego sezonu. Jednak liczy się tylko zwycięstwo Heiro i na to stawiam.
TYP: 2

FC Pyskowice (10) – Berland Komprachcice (6)
Pyskowice zadowolone z punktu na ciężkim terenie we własnej hali niesieni gorącym dopingiem spotkają się z zespołem, który zaś na wyjazdach spisuje się różnie. Kolejny ciężki do wytypowania mecz. Stawiam jednak na gospodarzy.
TYP: 1

Dotychczasowe typowania:
Trawka Radosław – 1 punkt (typowana 12 kolejka)

 

stopka 2015

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *