1 liga: W niedzielę „bitwa” w Komprachcicach


heiro gwiazda
W niedzielę zawodnicy Heiro Rzeszów udadzą się na bardzo ważne spotkanie 1 ligi w pod opolskich Komprachcicach. Rywalem będzie miejscowy Berland, a spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.

W pierwszym meczu w Rzeszowie Heiro wygrało 7-4 (3-3) (bramki tutaj https://www.youtube.com/watch?v=kKFSOcnUT88), a samo spotkanie było bardzo ostre. Kontuzji w jednym z starć nabawaił się Radosław Trawka. Dla obu zespołów jest to niezwykle istotne spotkanie, co zwiastuje twardą walkę o każdy metr boiska. Berland podobnie jak Heiro spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze i zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli. Cały czas jest to zespół, który liczy się w walce o awans do Futsal Ekstraklasy. Kluczem do dobrego wyniku zespołu spod Opola jest postawa u siebie, gdzie ekipa Dariusza Lubczyńskiego jeszcze nie przegrała. Mamy nadzieję na przełamanie tej passy w niedzielę.

Najbardziej doświadczonymi zawodnikami zespołu Berlanu są Mateusz Mika i Andrzej Sapa. Ten pierwszy jeszcze kilka sezonów temu grał w Reprezentacji Polski oraz sięgał po tytuł Mistrza Polski.

Trener Ernest Kiczek postanowił zabrać na mecz nieco węższą niż zwykle kadrę.

Kadra na mecz z Berlandem:

Bramkarze
1  Piszczek Rafał
40 Szczęch Arkadiusz

Zawodnicy z pola
5 Lutsiv Andrij
17 Codello Piotr
18 Przybyło Bartłomiej
19 Fedan Sebastian
20 Krawczyk Piotr
21 Trawka Radosław
23 Brocki Sebastian
33 Gruszka Marcin

Wyjazd do Komprachcic zaplanowano na godzinę 11:30.

 

stopka 2015


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *