Futsalowa Podkarpacka Liga Mistrzów już dzisiaj


W niedzielę o godz. 8 w hali przy ul. Miłocińskiej w Rzeszowie ruszy czwarta już edycja Futsalowej Podkarpackiej Ligi Mistrzów.

 

Organizowana co roku przez Komisję Futsalu Podkarpackiego ZPN impreza, ma za zadanie wyłonić najlepszą amatorską drużynę w regionie.

 

Na starcie tegorocznych zawodów zobaczymy 8 zespołów. Wśród faworytów należy upatrywać gospodarzy i obrońców tytułu – Polonię Rzeszów. Reprezentant Rzeszowskiej Ligi Futsalu w tegorocznym sezonie uplasował się na drugim miejscu. W trzech rozegranych edycjach co ciekawe w finale zawsze znajdował się zespół… Rzeszowskiej Ligi Futsalu.

 

Mocno stoją także akcje zespołu z Gniewczyny. Huragan ma już na koncie jeden tytuł i za pewne chciałby dorzucić kolejny. Poza reprezentantem ligi w Tryńczy na wiele liczą w Stalowej Woli, która ma w turnieju, aż 2 zespoły. Zespoły ze Stalowej Woli mają spore szanse by zameldować się na podium imprezy. W trzech poprzednich edycjach zespoły tej ligi dwukrotnie sięgały po brązowe medale.

 

W zawodach nie zabraknie też ekip z innych lig (Dynów, Wiązownica, Łańcut, Dukla).  Zmagania turniejowe często kończą się niespodziewanymi rozstrzygnięciami czy i tak będzie w niedzielę ?

 

Medaliści FPLM:
2015 – (Łańcut) 1 .Polonia Rzeszów 2. SPAR Łańcut 3. Opel Samko Stalowa Wola
2014 – (Kamień)  1. Huragan Gniewczyna 2. ABI Rzeszów 3. Kirchhoff Mielec
2013 – (Jasło) 1. Heiro Rzeszów, 2. Kirchhoff Mielec, 3. PCOW Stalowa Wola

 

Terminarz zawodów tutaj:
http://www.futsalpodkarpacki.pl/index.php/2016/03/02/futsalowa-podkarpacka-liga-mistrzow/


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *