Powalczymy o Ekstraklasę mimo porażki w Wieliczce


akcja swist
Heiro Rzeszów uległo w wyjazdowym meczu Solnemu Miasto Wieliczka 4-10 (2-2), ale spotkanie było przez większą część jego trwania wyrównane. Do 33 minuty gospodarze prowadzili, bowiem 5-4.

 

Sam wynik z Wieliczki jednak pokazuje, że sporo pracy trzeba włożyć w mecze barażowe. W Wieliczce nie zagrał żaden nominalny bramkarza i z konieczności między słupkami pojawił się Radosław Trawka, który jednak rozegrał dobre zawody. Na parkiecie lidera, który już kolejkę wszcześniej przypieczętował awans (Gratulujemy) nie zagrał także najskuteczniejszy strzelec Heiro, Sebastian Brocki.

Dzięki korszystnemu wynikowi z meczu Marex Chorzów – Berland Komprachice (5-3), Heiro utrzymało drugie miejsce w pierwszoligowej tabeli. W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania za walkę do końca zespołowi Mareksu

 

 

Pierwszy mecz barażowyprawdopodobnie już za tydzień (wkrótce poinformujemy o terminie). Rywalem Heiro będzie wicemistrz 1 ligi grupy północnej – MOKS Białystok. Zwycięzca dwumeczu awansuje do kolejnej fazy gdzie z 10 drużyną Futsal Ekstraklasy powalczy o grę na tym szczeblu.

 

Solne Miasto Wieliczka – Heiro Rzeszów 10-4 (2-2)
1-0 Wieliczka
2-0 Wieliczka
2-1 Krawczyk P.
2-2 Hady
3-2 Wieliczka
4-2 Wieliczka
5-2 Wieliczka
5-3 Przybyło
5-4 Krawczyk P.
6-4 Wieliczka
7-4 Wieliczka
8-4 Wieliczka
9-4 Wieliczka
10-4 Wieliczka

Relacja z meczu: http://www.lajfy.com/match/index/date/2016-04-16/id/174912

Heiro: Trawka – Lutsiv, Hady, Gruszka, Codello oraz Krawczyk P., Świst, Przybyło, Depta.
Żółte kartki: Gruszka, Świst
Czerwona kartka: Świst (druga żółta)

 

stopka 2016


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *