W niedzielę pierwszy mecz o Ekstraklasę


hala budapeszt
Już w najbliższą niedzielę (godz. 16) Heiro Rzeszów powalczy w pierwszym meczu barażowym o awans do Futsal Ekstraklasy. W Białymstoku nasz zespół zmierzy się z MOKS Słoneczny Stok.

 

 

Oba zespoły zajęły drugie lokaty w swoich grupach 1 ligi futsalu. Zwycięzca dwumeczu (rewanż w Rzeszowie w piątek o godz. 18) zagra z 10 zespołem Futsal Ekstraklasy o możliwość gry w najwyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2016/17. Rywal pierwszoligowca będzie znany w sobotę, kiedy rozegrana zostanie ostatnia kolejka ligowa. Miejsce barażowe może zająć jedna z trzech drużyn: Clearex Chorzów, Red Dragons Pniewy, KGHM Euromaster Chrobry Głogów.

Do Białegostoku zespół Heiro wyrusza w sobotę. W kadrze na mecz znalazł się jedyny „dostępny” golkiper, Bartłomiej Więcek. Z zawodników z pola zabraknie kontuzjowanego Radosława Trawki oraz zmagającego się z problemami zdrowotnymi Ireneusza Depty. W Białymstoku nie zagra również Jakub Wdowik (zabieg lekarski). Nie pewny jest jeszcze udział kapitana drużyny Bartłomieja Przybyło (sprawy zawodowe).

Kadra meczowa na spotkanie z MOKS Białystok

Bramkarz:
99 Bartłomiej Więcek

Zawodnicy z pola:
5 Andrii Lutsiv
9 Paweł Hady
14 Łukasz Krawczyk
16 Sławomir Świst
17 Piotr Codello
18 Bartłomiej Przybyło
20 Piotr Krawczyk
23 Sebastian Brocki

Trener: Ernest Kiczek

Początek spotkania w niedzielę o godzinie 16:00.
Być może relacja tekstowa będzie dostępna na portalu www.lajfy.com

Heiro zagra w bordowych koszulkach, białych spodenkach i granatowych getrach.

 

stopka 2016


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *