Łukasz Krawczyk: Przed sezonem drugie miejsce w lidze wziąłbym bez targowania się


krawczyk lukasz trener gwiazd
Łukasz Krawczyk
(prezes Heiro) udzielił wywiadu Gazecie Codziennej Nowiny w którym podsumował zakończony, niezwykle udany sezon 2015/16.

NOWINY24.pl
Zrobiliśmy lepszy wynik, niż rok temu, ale środki z samorządu dostaliśmy mniejsze – stwierdza Łukasz Krawczyk, prezes Heiro Rzeszów, które walczyło w barażach o awans do futsalowej ekstraklasy.

 

Już na spokojnie, jak oceni pan nieudane baraże ze Słonecznym Stokiem Białystok?
W rewanżu musieliśmy odrabiać straty, szybko zdobyliśmy gola i trochę poszliśmy na żywioł. Zapomnieliśmy, że kluczem jest defensywa. Na pewno w tym elemencie jest sporo do poprawy. Wiele kosztował nas też pressing, bo my tak wcześniej nie graliśmy, tylko staraliśmy się spokojnie rozgrywać akcje. Traciliśmy też gole, które na tym poziomie nie powinny mieć miejsca.

Adrian Citko, grający trener białostoczan mówił, że w rewanżu mało było futsalu…
Oni w ogóle moim zdaniem mało grają w stylu futsalu. Bazują na zawodnikach dobrych indywidualnie, a do tego mają bramkarza, który świetnie wznawia grę, a do tego dobrze gra w polu. To na pewno ich atut. Liderem jest właśnie Citko, który dodatkowo dobrze pokrył Sebastiana Brockiego.

Nie można powiedzieć, że wasi rywale ograli was przypadkowo…
Byli lepsi i należy im pogratulować. W pierwszym meczu drugiego etapu baraży z Cleareksem przegrali jednak i awans się od nich oddalił.

CAŁY WYWIAD POD PONIŻSZYM LINKIEM
http://www.nowiny24.pl/sport/pilka-nozna/a/prezes-heiro-rzeszow-buduje-budzet-na-nowy-sezon,9971469/

 

stopka 2016

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *