Otwarty trening na piasku. ZAPRASZAMY !


facebook bs trening
Heiro Rzeszów
zaprasza w najbliższy czwartek, 23 czerwca na otwarty trening piłki plażowej. Zajęcia odbędą się na boisku przy Politechnice Rzeszowskiej o godzinie 20.

Nasz klub w tym roku stworzył sekcję piłki plażowej (beach soccera) i już 2 i 3 lipca zagra w Chodczu (woj. kujawsko-pomorskie, 420 km od Rzeszowa) w pierwszym z dwóch turniejów 1 ligi beach soccera. Każdy zawodnik ma szansę pojechać na turniej, jeżeli zostanie pozytywnie oceniony przez trenera. Na trening zapraszamy zawodników, którzy ukończyli 18 lat.

Nasz klub zapewnia transport, wyżywienie i nocleg.

Jeszcze raz zapraszamy na pierwszy trening naszego zespołu.

LOKALIZACJA BOISK (kliknij w mapę aby powiększyć)
mapa politechnika bs

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *