Poważnie osłabieni jedziemy do Rudy Śląskiej (n.17)


heiro panel 1
W niedzielę o godz. 17, Heiro zainaugruje rozgrywki 1 Polskiej Ligi Futsalu wyjazdowym meczem w Rudzie Sląskiej z tamtejszą Gwiazdą.

Gwiazda to spadkowicz z Futsal Ekstraklasy. Dodatkowo nasz zespół nie przystąpi do meczu w najmocniejszym składzie. W szeregach zespołu Ernesta Kiczka zabraknie Rafała Piszczka, Sebastiana Brockiego i Artura Barszcza. Wszyscy trzej nie zostali jeszcze uprawnieni przez PZPN do gry w nadchodzącym sezonie. Najbardziej skomplikowana była sprawa Rafała Piszczka, który od dawna reprezentuja barwy Heiro.

Nowe nabytki drużyny Heiro to przede wszystkim Artur Barszcz. Zupełnie nowy zawodnik w barwach Heiro. Były, młodzieżowy Reprezentant Polski, który następnie złapał poważną kontuzję. Liczymy, że Artur w Heiro pokaże formę, jaką swego czasu imponował.

W Rudzie Śląskiej w miejsce Piszczka, będzie mógł zadebiutować pozyskany przed sezonem z Futsal Team Przeworsk, bramkarz, Kamil Wołowiec (rocznik 1998). Czeka go, więc nie lada wyzwanie w debiucie w barwach Heiro i na pierwszoligowych parkietach. Trzecim graczem, który zasilił Heiro jest Łukasz Jakubek. Zawodnik, który dopiero uczy się gry w hali.

1 kolejka 1 ligi futsalu 2016/17
Ruda Śląska – Hala Halemba
Gwiazda Ruda Śląska – Heiro Rzeszów
niedziela, 25.09.2016, godzina 17

Transmisja tekstowa na żywo:
http://www.lajfy.com/match/index/date/2016-09-25/id/192931

stopka 2017-mini

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *