1 liga: W środę powrót do treningów, w niedzielę mecz z liderem


akcja-heirocup-codi-kuti
W środę do treningów wracają piłkarze 1 ligowego Heiro. Po zwycięstwie w turnieju Heiro Futsal Cup zespół miał świąteczno-noworoczną przerwę w treningach.

Heiro po pierwszej rundzie zajmuje odległe 10. miejsce w stawce 1 ligi. Drużyna Ernesta Kiczka ma dwa punkty przewagi nad miejscem spadkowym, które zajmuje Gredar Brzeg. Z tym zespołem zmierzymy się już 15 stycznia na wyjeździe. Zanim dojdzie do tej bardzo ważnej dla naszej drużyny konfrontacji, w Rzeszowie podejmiemy lidera rozgrywek, czyli Gwiazdę Ruda Śląska. Do meczu z najlepszą drużyną pierwszej rundy przystąpimy na pewno bez Andrzeja Łuciwa, pauzującego za czerwoną kartkę z meczu w Jelczu Laskowicach. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera.

Niedzielny mecz zapowiada się bardzo ciekawie tak jak ostatnie konfrontacje obu zespołów z poprzedniego roku (2-2 w Pucharze Polski i 3-4 w Rudzie Śląskiej).

Nasza ekipa w środę będzie normalnie trenować, a w czwartek rozegra sparing z Polonią Rzeszów. Mecz towarzyski podyktowany jest brakiem hali.

heiro 2017-gwiazda-ruda-slaska

Zaproszenie w formie video – ZAPRASZAMY DO OGLĄNIA I UDOSTĘPNIANIA FILMU !
https://www.youtube.com/watch?v=I7TI0NyoOLg&t=2s

okladka mini

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

stopka 2017-mini

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *